Nieuws

Na de helft van 2020-jaar, een moeilijke periode, heeft Aosheng een goede prestatie neergezet. Automatische verfmaskeerfilm, voorgeplakte maskeerfilm, wegwerp autoreinigingskits, bouwfilm, drop sheet / drop cloth, PE plastic verpakkingszak, papier soortgelijke maskeerfilm, 3 in 1 voorgetapete maskeerfilm, handscheurfilm. en andere gerelateerde producten verkopen allemaal erg goed, vooral de wegwerp autoreinigingskits (wegwerp zadelhoes, wegwerp stuurhoes, wegwerp voetmat, wegwerp versnellingspookhoes en wegwerp handremhoes). Dank aan al het harde werk van het personeel gedurende deze tijd. Bovendien komt de herfst eraan, het bedrijf heeft besloten om werknemers een pauze te gunnen.

Het bedrijf Qingdao Aosheng Plastic organiseerde op 4 september al het personeel om een ​​herfstreis van een dag naar de stad Lin Yi te makenth . Lin YI, dat slechts 3 uur naar onze fabriek is, is een beroemde rode toeristische stad. Het is erg mooi en presenteert veel Chinese traditionele cultuur. Tijdens de activiteit handelde iedereen in orde, zorgde voor elkaar, had solidariteit, bouwde vriendschap op en deed zijn best om de eer van ons team te beschermen. In de sfeer van harmonieus, onderling afhankelijk en vriendelijk, dat houdt van een groot gezin, voelen we dat de geest en samenhang van ons team zijn gesublimeerd en versterkt. Ondertussen voelen we ook de promotie en groei die onze onderneming met zich meebrengt. We hebben allemaal een heel gelukkige dag.

We delen het moment, in afwachting van de toekomst, en we geloven dat alle Aosheng-medewerkers samen met één hart en één kracht de briljant van Aosheng zouden bouwen. Aosheng is niet alleen een bedrijf of fabriek om producten te verkopen. We richten ons op het opbouwen van een geweldige bedrijfscultuur en bedrijfsgeest. Iedereen in het bedrijf voelt dat ik een deel van de grote familie ben en dat we die beter en sterker moeten maken. Hartelijk welkom om deel uit te maken van onze familie.  


Posttijd: 19 april - 2021